«Телефон довіри» у Львові

У Львові «Телефон Довіри» був створений 1 листопада 1997 році завдяки фінансовій підтримці Міжнародного Фонду «Відродження» та організаційної й методологічної допомоги Української Спілки Психотерапевтів.

Служба створена з метою зниження психологічного дискомфорту, рівня агресії людей, включаючи аутоагресію та суїцид, формування психологічної культури і укріплення психічного здоров'я і атмосфери психологічної захищеності населення.

Працівники служби є представниками різних професій, переважна більшість із них є професійними психологами, психотерапевтами та психіатрами. Робота консультантів відбувається на волонтерських засадах, всі вони проходять спеціальний курс навчання та професійний відбір. Їхнє завдання – допомогти людям вийти з кризи, уважно їх вислухавши і разом спробувати знайти можливості вирішити проблему, з якою звернувся абонент, при потребі скерувати його до спеціальної служби.

Консультанти-волонтери регулярно долучаються до організації, проведення та безпосередньо беруть участь у навчальних заходах служби: інтер- та супервізіях, тренінгах, практичних заняттях, лекціях тощо.

«Телефон Довіри» неупереджений стосовно жодних релігійних поглядів, так само як толерантний до політичних, національних та інших відмінностей людей, які звертаються у службу.

Психологічна телефонна допомога надається анонімно, конфіденційно та безкоштовно.

За рік консультанти отримують від 3 до 5 тисяч дзвінків.

Основні причини звернень на «Телефон Довіри» - це: конфлікти в сім’ї, проблеми «батьків» та «дітей», любовні проблеми, самотність, неприйняття себе, безробіття. На «Телефон Довіри» звертаються люди незалежно від віку, статі, віросповідання, соціального та сімейного статусу.

«Телефон Довіри 15-58 «Ставропігіон» є членом міжнародної організації «Веfrіеnders International» (Великобританія), а також має професійні зв’язки та співпрацює: із службою «Crisis Line International» (США), із польською телефонною психологічною службою «Olsztyński Telefonu Zaufania Anonimowy Przyjaciel», із УСП ( секція телефонного консультування).

Зв`язатися з нами можна за телефонами (крім вихідних):

• 1558 (із стаціонарного в межах м.Львова)
• +38(096)-000-1558

Або написати на е-скриньку dovira-1558@ukr.net
(для співпраці).
________________________
Ми у facebook!